logotype
twitter
rss
image1 image2 image3

my latest gallery

testik

Zimní dovolená 2016

A je tu opět okénko do naší zimní dovolené :-). Jako každý rok jsme vyrazili na hory. Celá zima je bez sněhu, ale kupodivu nám vyšel jediný prodloužený víkend, kdy mrzlo, sněžilo a na horách bylo sněhu až až. Pro upřesnění tolik, že některé vozy měly co dělat, aby vyjely k chatě.

zima16c

 Rodina na horách

Opět šlo o rodinnou akci, tudíž posádka velká, 12 dospělých a 7 dětí...od kojence po 2. třídu. Musím se pochválit, ubytování jsem našla krásné (www.dveroubenky.cz), počasí taky super, obsazení zaručovalo parádní zábavu. Jen naše děti zatím hold nepřišly zimě na chuť. Kubík dostal od Ježíška výbavu, lyže, helmu, přeskáče, co naplat, když nebyla nálada na lyžování. No a Matyášek, ten bude asi letní typ po mamince. Nějaké procházky ve sněhu nepřipadaly v úvahu. Maximálně projížďka kočárem a to ještě ne dlouhá, aby mu nebyla zimka. Tatínek, velký lyžař, to ze startu moc nechápal, ale pak to nesl statečně. Nakonec vyšlo i jedno dopoledne, kdy Kuba obul na půl hoďky lyže, Matyášek usnul na svahu v kočáru, a tak jsme mohli být všichni spokojeni.

Když připočtu večerní lyžování tatínků. Jednou sice nevydařené, protože poté co vyjeli na kopec, zhaslo osvětlení, takže sjeli dolů a mohli zpátky na chatu. A večerní popíjení, které si nejvíc užili opět tatínkové, bylo to moc fajn. Bavili jsme se tak, že jsme až zapomněli fotit a poslední společnou fotku sice máme, ale lehce rozmazanou. Děti se totiž bavily taky a nějak mi přenastavily foťák a udělaly to tak šikovně, že jsem si toho všimla až doma u počítače při prohlížení.

sablona2

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit