logotype
twitter
rss
image1 image2 image3

my latest gallery

testik

1. trimestr: toho masa více, prosím

tehotna 500x751

Konec třetího měsíce a už roste 

Jakmile jsem zjistila,‭ ‬že jsem těhotná,‭ ‬začala jsem se víc pozorovat. Byla jsem pořád unavená,‭ ‬nebylo mi dvakrát dobře,‭ ‬změnily se mi chutě,‭ ‬byla jsem přecitlivělá a rostla mi prsa.

Co se týká únavy,‭ ‬tak ta největší trvala jen cca‭ ‬2‭ ‬měsíce.‭ ‬Pak už jsem ji nějak nevnímala nebo jsem si zvykla.

S nevolností jsem tak nějak bojovala celý první trimestr.‭ ‬Střídaly se mi období,‭ ‬kdy mi bylo jako po flámu,‭ ‬žádné jídlo nesedělo.‭ ‬Pak bych zase snědla skoro vše.‭ ‬Teda hlavně maso,‭ ‬a to vepřové.‭ ‬Kuřecí mi přestalo chutnat.‭ ‬Nevím,‭ ‬jak to říct.‭ ‬Prostě mi smrdělo.‭ ‬A sladké,‭ ‬na kterém jsem byla skoro závislá mi najdenou taky nejelo.‭ ‬Škoda,‭ ‬že tahle změna chutí trvala jen‭ ‬1.‭ ‬trimestr.‭ ‬Jo a ještě kafe.‭ ‬Před otěhotněním jsem běžně vypila‭ ‬3 kávy za den,‭ ‬v začátku těhotenství se mi z ničeho nic z něj začalo dělat blbě,‭ ‬už jen ta vůně,‭ ‬no hrůza.‭ ‬Takže kafe jsem přestala pít,‭ ‬najednou mi vůbec nechybělo,‭ ‬znovu jsem mu přišla na chuť asi někdy‭ ‬6‭ ‬měsíců po porodu.

Dále mě všechno strašně dojímalo.‭ ‬Rozbrečela mě i reklama v televizi,‭ ‬když se v ní objevily mimina.

No a v poslední řadě koncem‭ ‬1.‭ ‬trimestru došlo na změnu,‭ ‬které si všiml i manžel a dost se mu líbila,‭ ‬začala mi růst prsa.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit